Forklima

Servis a údržba klimatizačných zariadení

Pravidelná údržba a pravidelný odborný servis je neoddeliteľnou súčasťou bezproblémovej prevádzky a dlhodobého chodu každého klimatizačného a chladiaceho zariadenia, a je nevyhnutnou podmienkou pre ich bezproblémové fungovanie a pre dlhú životnosť.

Počas technických prehliadok vykonávame prečistenie filtrov s antibakteriálnym prípravkom; kompletne vydezinfikujeme a vyčistíme celú klimatizačnú jednotku – vonkajšieho aj vnútorného výmenníka; zmeriame, a v prípade potreby doplníme tlak; vykonáme ďalšie preventívne opatrenia, ktoré pomáhajú predchádzať poruchám a znižovaniu účinnosti.

Forklima
Forklima

Preventívny – profylaktický – servis klimatizácie je aj podmienkou záruky pre niektoré vybrané zariadenia. Profylaktický servis odporúčame vykonať aspoň raz ročne.

Okrem preventívnych prehliadok vykonávame aj záručný a pozáručný servis na klimatizačné a chladiace zariadenia.

Servis klimatizácie zabezpečujú certifikovaní a vyškolení servisní technici s dlhoročnou skúsenosťou.

Poskytujeme servis aj pre chladiace a mraziace zariadenia – pulty, boxy, mrazničky a chladničky.

Čistenie klimatizácií

V klimatizačných a chladiacich zariadeniach sa môžu časom nahromadiť rôzne baktérie a alergény, mikroorganizmy, ktoré sa cirkuláciou vzduchu dostávajú do Vašich priestorov.

Premnoženie a šírenie bakterií môže vyvolať aj alergickú reakciu a škodí zdraviu.

Predchádzajte nežiaducim problémom, ak zanedbáte starostlivosť o Vaše zariadenie (čistenie, prehliadka, servis) môže Vás nemilo prekvapiť nezdravý vzduch a nepríjemný zápach. Kvôli zanedbaniu pravidelnej údržby môže dochádzať aj k znižovaniu účinnosti zariadenia a efektivity chladenia, tým pádom aj k zvýšeniu spotreby elektrickej energie.

Aby ste sa mohli spoľahnúť na to, že dýchate zdravý a čistý vzduch a aby ste mohli bezstarostne používať Vaše zariadenie práve vtedy, keď ho najviac potrebujete, objednajte si čistenie – ako aj pravidelnú obhliadku – ešte pred letnou sezónou.

Forklima

Revízie klimatizačných a chladiacich zariadení

Revízie chladiacich a mraziacich zariadení do 3kg chladiva.

Bezplatná obhliadka priestorov

Radi Vám poskytneme viac informácií na tel. čísle 0905 666 838

Okrem servisných prác ponúkame aj montážne služby. Dočítate sa viac na podstránke "Montáž"

Scroll Up