Forklima

O NÁS

Predstavenie spoločnosti

Vitajte na internetovej stránke spoločnosti PFV-servis s.r.o.

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu klimatizačnej a chladiacej techniky od roku 2004.

Našim klientom ponúkame komplexné služby v oblasti klimatizačnej a chladiacej techniky od návrhu vhodného, optimálneho riešenia cez predaj klimatizačných zariadení a odbornú montáž, až po kompletný záručný a pozáručný servis.

Zabezpečujeme našim zákazníkom vysokokvalitné značkové klimatizačné zariadenia – v rôznych prevedeniach – od renomovaných a osvedčených svetových výrobcov (DAIKIN, MIDEA), ktorí sú rokmi overení a majú dlhoročné skúsenosti s výrobou klimatizačných jednotiek.

Forklima
Forklima

V našej ponuke nájdete klimatizačnú a chladiacu technológiu vhodnú do bytov, rodinných domov, kancelárskych a obchodných priestorov, ako aj do ďalších komerčných prevádzok a priemyselných sektorov  (komerčné budovy, objekty, výrobné a skladové priestory).

Dodávame aj náhradné diely do chladiarenskej a mraziarenskej techniky a venujeme sa aj oprave chladiacich a mraziacich zariadení (pulty, boxy, mrazničky, chladničky).

V rámci našich služieb Vám okrem predaja/dodania, montáže a servisu klimatizačných a chladiacich zariadení ponúkame aj nasledovné služby:

  • doplňovanie autoklimatizácie pre všetky typy vozidiel (osobné, nákladné, poľnohospodárske)
  • výškové práce do 16m (výrub stromov, umývanie okien atď.)
  • prenájom chladiacich prívesov
  • výroba chladiacich agregátov
  • revízia chladiarenského vybavenia (s obsahom chladiacej hmoty do 3 kíl)

Naše služby poskytujeme najmä v západných regiónoch Slovenska, ale v prípade potreby všetky naše služby zabezpečujeme aj v rámci celého Slovenska.

Samozrejme, poskytujeme aj bezplatné odborné poradenstvo, vďaka našim dlhoročným skúsenostiam vieme Vám odborne poradiť v oblasti klimatizačnej a chladiacej techniky.

V prípade záujmu Vám radi vypracujeme aj bezplatnú nezáväznú cenovú ponuku, alebo vykonáme taktiež bezplatnú obhliadku priestorov.

Vyžiadajte si našu nezáväznú bezplatnú cenovú ponuku

Radi Vám poskytneme viac informácií na tel. čísle 0905 666 838

Scroll Up